23 lipiec 2018 roku to był dzień, który całą moją rodzinę rozbił na kawałki, wtedy została postawiona diagnoza - stwardnienie zanikowe boczne SLA...

23 lipiec 2018 roku to był dzień, który całą moją rodzinę rozbił na kawałki, wtedy została postawiona diagnoza - Zachorowałem w wieku 48 lat. Nie wierzyliśmy w to... Niestety liczne konsultację potwierdziły diagnozę. SLA to nieuleczalna neurologiczna choroba, która niszczy komórki nerwowe odpowiedzialne za pracę mięśni. Stopniowo dochodzi do ograniczenia sprawności ruchowej, w późniejszym etapie do paraliżu aż do zaprzestania zdolności oddechowej, a w konsekwencji do śmierci. Choroba zabrała mi sprawność, moimi rękoma i nogami są w tej chwili najbliżsi.Chorobę można spowolnić, ale to wymaga kosztownego leczenia, rehabilitacji, licznych konsultacji z lekarzami oraz sprzętu, który ułatwi mi codzienne funkcjonowanie oraz odciąży nieco najbliższych. Rodzina robi, co może, ale funduszy na to wszystko nie starcza. Bardzo prosimy o choćby najmniejsze wsparcie, a także modlitwy o wyzdrowienie.

stwardnienie zanikowe boczne SLA.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mysiński, 10092 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2554

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!