Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Hubert Dębowski

Hubert ma 11 lat i mieszka w małej wiosce pod Krakowem. Urodził się jako pogodne i zdrowe dziecko. Dopiero w wieku ok. 2 lat zaczął zdradzać niepokojące objawy ze spektrum autyzmu. Dopiero po rozpoczęciu nauki szkolnej, kiedy ostrzej uwidoczniły się deficyty Huberta, udało się postawić jednoznaczną diagnozę: autyzm wysokofunkcjonujący...

Hubert ma 11 lat i mieszka w małej wiosce pod Krakowem. Urodził się jako pogodne i zdrowe dziecko. Dopiero w wieku ok. 2 lat zaczął zdradzać niepokojące objawy ze spektrum autyzmu. Specjaliści długo nie mogli zdecydować się na konkretną diagnozę. Dopiero po rozpoczęciu nauki szkolnej, kiedy ostrzej uwidoczniły się deficyty Huberta, udało się postawić jednoznaczną diagnozę: autyzm wysokofunkcjonujący. Niepełnosprawność ta powoduje, że Hubert ma ogromne problemy z adaptacją i poprawnym funkcjonowaniem w środowisku szkolnym. Chłopiec jest intelektualnie sprawny i dużo wie o otaczającym go świecie. Istnieje więc duża szansa, aby w dorosłym życiu mógł funkcjonować w społeczeństwie jak zwykli ludzie. Żeby to osiągnąć konieczna jest długotrwała i niestety kosztowna rehabilitacja. Hubert od paru lat jest pod opieką specjalistów m.in. terapii sensorycznej, Tomatis, EEG biofeedback i behawioralnej, muzykoterapii. U chłopca widać duże postępy. Niestety finansowe możliwości rodziny są już na wyczerpaniu, a przed dzieckiem jeszcze parę lat rehabilitacji.  

POMÓŻ HUBERTOWI W WALCE Z CHOROBĄ!

Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek wsparcie. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dębowski, 1736 pomagacie Państwo Hubertowi w jego codziennych zmaganiach.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 73
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a