Nazywam się Hubert Borowski i mam 10 lat. Urodziłem się z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem, pęcherzem neurogennym, nóżką końsko-szpotawą i brakiem kości śródręcza w prawej dłoni.

Niestety muszę być cewnikowany, bo mam częste zakażenia i odpływy moczu do nerek co w ten sposób je niszczy. W konsekwencji przyjmuję silne leki. Wymagam bardzo intensywnej i specjalistycznej rehabilitacji oraz wielospecjalistycznej opieki medycznej. Konieczny jest sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, środki pielęgnacyjne oraz leki. Z całego serca proszę o pomoc w przezwyciężeniu tego trudnego dla mnie czasu.

POMÓŻ MI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Borowski, 860 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 801

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!