Nazywam się Honorata Ślusarska, mam 28 lat. Ponad rok temu spełniło się moje marzenie i zostałam mamą małej Basi. Niestety, ten piękny czas został zakłócony…

Nazywam się Honorata Ślusarska, mam 28 lat. Ponad rok temu spełniło się moje marzenie i zostałam mamą małej Basi. Niestety, ten piękny czas został zakłócony… W maju tego roku zdiagnozowano u mnie raka piersi. Przechodzę bardzo agresywne leczenie, prawie półroczną chemię, czeka mnie jeszcze operacja i radioterapia.Dotychczas starałam się pokryć wszystkie koszty leczenia z własnych środków, jednak niestety nie jestem w stanie dalej tego robić. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie. Bardzo chciałabym zobaczyć jak moje dziecko rośnie i się rozwija… Będę wdzięczna za pomoc. Bardzo dziękuję za każdą złotówkę i wierzę, że dobro powraca.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ślusarska, 9977 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w powrocie do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 493

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!