Mam na imię Honorata, mam 50 lat, od 2000 roku mam zdiagnozowaną chorobę: stwardnienie rozsiane (jak dotąd nieuleczalną). Mam dwóch cudownych synów...

Mam na imię Honorata, mam 50 lat, od 2000 roku mam zdiagnozowaną chorobę: stwardnienie rozsiane (jak dotąd nieuleczalną). Mam dwóch cudownych synów i wspaniałego męża. To oni mi dają siłę i oparcie. Z tą chorobą jestem w stanie żyć, ale jest to uciążliwe. Chodzę „ o lasce”, poruszam się na skuterze elektrycznym, nie tańczę, nie biegam, ale żyję i „chodzę” w miarę samodzielnie. Jedyne znane mi i skuteczne lekarstwo to rehabilitacja, rehabilitacja i jeszcze raz rehabilitacja. Dzięki niej jestem w stanie funkcjonować. I mam nadzieję, że wynajdą lek na moją chorobę! A póki co: rehabilitacja, rehabilitacja, rehabilitacja!  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Paradysz, 8110 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Z góry dziękuję za pomoc.

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 319

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!