Dzień dobry, mam na imię Honorata. Choruję na nowotwór złośliwy piersi - trójujemny. Jestem po usunięciu węzłów chłonnych oraz części piersi. Przeszłam chemioterapię oraz radioterapię.

Niestety po leczeniu przeciwnowotworowym mój stan zdrowia uległ pogorszeniu. Doszło do uszkodzenia nerwów obwodowych (polineuropatia). Choroba nie pozwala mi „normalne funkcjonować”. Musiałam nauczyć się żyć z ciągłym bólem, ale staram się nie poddawać. Chcę żyć dla siebie i mojej ukochanej córki, która jest dla mnie wszystkim. Zwracam się do osób dobrej woli o pomoc w walce z moimi chorobami.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KAROLAK,12872 pomagają mi Państwo w powrocie do zdrowia oraz codziennym funkcjonowaniu.

Wszystkim za okazaną pomoc serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1205

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!