Oto ja, Helenka. Urodziłam się w 2018 r. z wadą wrodzoną - brakiem dłoni i części przedramienia w prawej ręce. Wpływa to na mój rozwój fizyczny oraz postawę ciała, dlatego wspólnie z rodzicami i najbliższymi walczymy o pełną sprawność dla mnie. Odwiedź mnie na Facebook'u: https://www.facebook.com/HelenkaBudzowska

Od 3 miesiąca życia ciężko pracujemy na rehabilitacji, aby zniwelować te problemy jednak z każdym etapem rozwoju pojawiają się kolejne, wymagające stałej fizjoterapii. Proteza ręki wspomoże wyrównanie mojej postawy ciała i zmniejszy pojawiające się asymetrie. Jednak ja cały czas rosnę i będę z niej wyrastać, więc niezbędna będzie wymiana protezy co kilka miesięcy. Dlatego potrzebuję Twojej pomocy.

WESPRZYJ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BUDZOWSKA, 10708 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu, kontynuacji rehabilitacji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2342

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!