Hania 03.01.2017r. miała przeszczep serca. Leczenie, szpitale, rehabilitacja to codzienność Hani. Zebrane pieniądze są przekazywane na leczenie i rehabilitację Hani. Jest to dla nas ogromna pomoc. Dziś Hania jest szczęśliwą nastolatką, stara się nie pamiętać dni mierzonych chorobą.

Jest wolontariuszem Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, wspiera ideę transplantacji! Jak tylko może to udziela się charytatywnie. Dodatkowo choroba robiła spustoszenia, którymi teraz możemy się zająć, bo wcześniej walczyliśmy o Hani życie, teraz staramy się poprawić komfort jej życia. Serdecznie prosimy o wsparcie Hani 1% podatku!

Miej serce i ratuj serce!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zaremba, 10579 wspieracie Państwo Hanię w leczeniu i w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 977

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!