Hania w listopadzie 2017 roku skończyła 4 lata. We wrześniu 2015 roku zdiagnozowano u niej cukrzycę I typu...

Hania w listopadzie 2017 roku skończyła 4 lata. We wrześniu 2015 roku zdiagnozowano u niej cukrzycę I typu. Od tego czasu skazana jest na ciągłe pomiary glukozy we krwi za pomocą glukometru oraz podaż insuliny. Aby zmniejszyć częstotliwość kucia paluszków zaczęliśmy stosować system monitorowania (Libra). Niestety nie jest on refundowany, a dla rodziny jest to duży miesięczny wydatek.Do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi i życia bez powikłań cukrzycowych potrzebne są także zbiorniki na insulinę, lancety do nakłuwacza, paski do glukometru, plastry do zabezpieczania wkłuć i sensorów itp.Hania każdego dnia dzielnie stawia czoło swojej chorobie. Wspieramy ją z całych sił. Pragniemy córce zapewnić lepszą jakość życia, a do tego potrzebne są odpowiednie środki.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wrzesińska, 9243 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 305

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!