Mam na imię Hania, mam 4 lata, od roku walczę ze złośliwym guzem mózgu AT/RT. W październiku 2019 zdiagnozowano u mnie nowotwór, przeszłam 2 operacje, 6 tygodni radioterapii, 9 cykli chemioterapii, obecnie jestem podczas przyjmowania chemii podtrzymującej, której planowane jest podanie od 6 do 9 cykli.

Długie leczenie, które potrwa prawie dwa lata bardzo wyniszcza mój organizm i zabiera sprawność fizyczną. Mam problemy z samodzielnym poruszaniem, utrzymaniem równowagi, mam też duże zaległości w rozwoju w porównaniu z moimi rówieśnikami. Zebrane środki pozwolą mi korzystać z rehabilitacji i zajęć z integracji sensorycznej, co mam nadzieję pozwoli mi wrócić do dawnej sprawności.

POMÓŻ MI W WALCE O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SKŁODOWSKA,12269 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 763

Ilość pobrań: 32

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!