Nazywam się Hanna Kowalska, od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim. Choruję na SMA (zanik mięśni). Pomimo fizycznych ograniczeń żyję aktywnie - maluję obrazy, rehabilituję się intensywnie.

W tej chwili korzystam z rehabilitacji odpłatnej, ponieważ powinna ona być ciągła, a ta z NFZ nie wystarcza. Mija rok od zaczęcia leczenia nowym lekiem. Jest ogromna szansa na zatrzymanie postępu choroby, co już odczuwam, a nawet polepszenie stanu zdrowia. Jednak koszty przejazdu na pobranie leku, oraz pobyt mojego opiekuna są wysokie. Jeśli zechce Pan/Pani wspomóc mnie w walce z chorobą i trudem życia codziennego będę bardzo wdzięczna.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOWALSKA, 11000 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry dziękuję za wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 456

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!