Hania przyszła na świat 7 lat temu jako wcześniak i jest dzieckiem z niepełnosprawnością sprzężoną. W wieku 2 lat przeszła operację wady serca. Córka ma dodatkowo zespół Downa, nie słyszy na prawe ucho, ma dużą wadę wzroku oraz padaczkę lekooporną (Zespół Westa), która przyczyniła się do tego, że Hania nie mówi i nie chodzi. Pomimo tego córeczka jest bardzo pogodnym dzieckiem, uwielbia się przytulać i cieszyć się z życia jak każdy człowiek.

Hania jest pieluchowana i wymaga stałej opieki, dlatego jako ojciec zrezygnowałem z pracy i zajmuję się córeczką na pełen etat. Niestety rodzina, w której jest dziecko niepełnosprawne narażona jest na ogromne wydatki. Potrzebna jest stała rehabilitacja u specjalistów, kontrole lekarskie, turnusy rehabilitacyjne. Nie pierwszy raz prosimy o pomoc i pewnie nie ostatni, ale wierzymy, że nasz apel nie pozostanie bez odzewu. Dzięki Twojej pomocy damy radę pokonać wszelkie przeciwności.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GAWLIK, 13117 wspierasz nas w codzienncyh zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1268

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!