Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Halina Szymborska

Nazywam się Szymborska Halina. W lipcu 2009r. przeszłam nagłe zatrzymanie krążenia. Po reanimacji nie odzyskałam wydolności oddechowej i nadal byłam w stanie krytycznym. Zostałam wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną...

Nazywam się Szymborska Halina. W lipcu 2009r. przeszłam nagłe zatrzymanie krążenia. Po reanimacji nie odzyskałam wydolności oddechowej i nadal byłam w stanie krytycznym. Zostałam wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną, w trakcie której zastosowano bardzo wysokie dawki dopaminy i Levanoru /syntetyczna noradrenalina/. Jeszcze podczas śpiączki odstawiono mi mieszankę tych leków, ale niestety wybudziłam się z wiotkim niedowładem czterokończynowym, niewydolnością oddechową /jak przed śpiączką/, zaburzeniem czucia głębokiego oraz przeczulicą całego ciała. Byłam sztucznie wentylowana /tracheostomia/ i odżywiana przez sondę. Mimo złych rokowań, zarówno w kwestii motoryki jak i przeżycia, dzięki ogromnej determinacji moich najbliższych rehabilitowano mnie biernie od razu po stwierdzeniu porażenia.Dotychczasowa moja rehabilitacja jak i mój własny wysiłek dały i dają zaskakujące, pozytywne efekty. Mam ogromna motywację do walki z chorobą, mimo iż zmagam się dodatkowo z oponiakami mózgu, a w przeszłości przeszłam operację guza kąta mostowo móżdżkowego. Długie leczenie i rehabilitacja wymagają jednak dużych nakładów finansowych.

Przekazując swój 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szymborska,2117 dajecie mi Państwo kolejną możliwość rehabilitacji, za co z góry dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 154
Ulotkę wygenerowano: 8
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a