Siema! Jestem Gustaw - waleczne serce! Tak przynajmniej mówią moi rodzice, bo od tego wszystko się zaczęło..

Urodziłem się zbyt wcześnie, bo w 31 tygodniu ciąży. Nowy Rok rozpocząłem w stanie skrajnie ciężkim, bardzo niestabilnie krążeniowo, z niewydolnością oddechową. Po tygodniu okazało się, że w USG głowy wykryto: krwawienie dokomorowe i krwiaki w fazie ewolucji. W dalszych badaniach potwierdzono obecność masywnego krwiaka wewnątrz i zewnątrz komorowego, po stronie lewej, obejmującego płat potyliczny i skroniowy, krwiak przymózgowy oraz rozsiane krwawienia w komorze bocznej prawej, prawej półkuli i podnamiotowo. Do tego jeszcze w między czasie ostra niewydolność nerek z krwiomoczem. Obecnie jestem pod stałą kontrolą wielu specjalistów. Konieczna jest dalsza systematyczna rehabilitacja ogólnorozwojowa. Żyje, rozwijam się i... Strasznie dużo ćwiczę..

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem POLNIK, 13674 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 166

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!