×

Wyszukiwarka

Najczęściej wyszukiwane

    Przejdź do głównej zawartości

    Grzegorz Zalewa

    Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.

    Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

    Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
    Zalewa, 20172
    KRS
    0000270809

    O mnie

    Nazywam się Grzegorz Zalewa, mam 41 lat. Z niepełnosprawnością zmagam się od 6 roku życia, kiedy to w wyniku wypadku zrobił mi się krwiak mózgu.

    Konsekwencje wypadku niestety odczuwam do dnia dzisiejszego, poruszam się o kuli. W związku z tym mam również problemy z codziennym funkcjonowaniem np. załatwieniem jakichkolwiek spraw u lekarza lub w urzędzie. Potrzebuję ciągłej rehabilitacji, żeby moje mięśnie nie zastawały się.

    Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zalewa, 20172 pomagasz mi w dalszych zmaganiach.

    Za okazane wsparcie serdecznie dziękuję.

    Numer konta
    62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

    Materiały do apelowania

    Moja wizytówka

    Moja ulotka (darowizna)

    Odsłon: 836
    Ilość pobrań: 0

    Przekaż darowiznę

    1
    Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
    2
    Wybierz sposób płatności
    Nazwa odbiorcy
    Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Żegańska 21/23, 04-713 Warszawa
    Numer konta
    62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
    Tytuł przelewu
    Zalewa, 20172
    Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
    Pobierz druk przelewu
    3
    Podaj swoje dane
    Administrator nie udostępnia podanych danych kontaktowych (adres mailowy, numer telefonu) osobom trzecim, w tym beneficjentom.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Żegańskiej 21/23, 04-713 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

    Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

    Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.

    Rozwiń

    Zorganizuj zbiórkę