Cześć! Jestem Grześ. Mając rok i 5 miesięcy zachorowałem na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dopiero bardzo silna chemia spowodowała remisję i mogłem pojechać do Wrocławia na przeszczep od obcego dawcy. Udało się, ale leczenie spowodowało dużo komplikacji, z którymi walczę do dziś.

Przez te dwa lata nadrobiłem sporo zaległości i już niewiele brakuje mi do osiągnięcia pełni zdrowia. Rodzice chcą, żebym idąc do szkoły nie odbiegał od rówieśników. Ten cel jest osiągalny!! Dlatego proszę Was o pomoc, która pozwoli sfinansować moje zajęcia, leki, dodatkowe badania i dojazdy na kontrole w szpitalach.

POMÓŻ MI WALCZYĆ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SŁAWIŃSKI, 6152 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu oraz walce z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1943

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!