Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Grzegorz Ropelewski

Mam 32 lata. Dziesięć lat temu uległem nieszczęśliwemu wypadkowi. Moje życie wywróciło się do góry nogami. Straciłem sens życia...

 Mam 32 lata. Dziesięć lat temu uległem nieszczęśliwemu wypadkowi. Moje życie wywróciło się do góry nogami. Straciłem sens życia. Doznałem poważnego uszkodzenia kręgosłupa z porażeniem czterokończynowym. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Mieszkam na wsi, gdzie borykam się z wieloma barierami architektonicznymi. Do chwili obecnej walczę o odzyskanie chociaż częściowej sprawności rąk. Intensywna rehabilitacja zapobiega obumieraniu moich mięśni. Po wypadku korzystałem z rehabilitacji PNF. Teraz nie mogę sobie na to pozwolić. Każdą zdobytą złotówkę wykorzystuję na rehabilitację oraz na zakup sprzętu do ćwiczeń. Moje życie to ciągła walka o lepsze jutro. Dzień bez rehabilitacji to krok do tyłu.  Pragnę zwrócić się do Państwa o przekazanie 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ropelewski, 3491.Takim gestem serca uczynicie aż tak wiele dobra. Dzięki Państwa pomocy uzyskane fundusze wykorzystam na rehabilitację, zakup sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Chciałbym przełamać stereotyp osoby niepełnosprawnej i udowodnić, iż osoby takie jak ja mogą funkcjonować samodzielnie w codziennym życiu. Z góry serdecznie Dziękuje za okazane wsparcie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Chciałbym przełamać stereotyp osoby niepełnosprawnej i udowodnić, iż osoby takie jak ja mogą funkcjonować samodzielnie w codziennym życiu. Z góry serdecznie Dziękuje za okazane wsparcie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 488
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>