Grzegorz Ropelewski

Ropelewski, 3491
KRS

O mnie

Mam 42 lata. Kilkanaście lat temu uległem nieszczęśliwemu wypadkowi. Moje życie wywróciło się do góry nogami. Straciłem sens życia. Doznałem poważnego uszkodzenia kręgosłupa z porażeniem czterokończynowym. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Mieszkam na wsi, gdzie borykam się z wieloma barierami architektonicznymi. Do chwili obecnej walczę o odzyskanie chociaż częściowej sprawności rąk. Intensywna rehabilitacja zapobiega obumieraniu moich mięśni. Po wypadku korzystałem z rehabilitacji PNF. Teraz nie mogę sobie na to pozwolić. Każdą zdobytą złotówkę wykorzystuję na rehabilitację oraz na zakup sprzętu do ćwiczeń. Moje życie to ciągła walka o lepsze jutro. Dzień bez rehabilitacji to krok do tyłu. Chciałbym przełamać stereotyp osoby niepełnosprawnej i udowodnić, iż osoby takie jak ja mogą funkcjonować samodzielnie w codziennym życiu.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ropelewski, 3491 wspomagasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Dzięki Państwa pomocy uzyskane fundusze wykorzystam na rehabilitację, zakup sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

Z góry serdecznie Dziękuje za okazane wsparcie.

Numer konta

Materiały do apelowania

Odsłon: 1165
Ilość pobrań: 32

Przekaż darowiznę

Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
Tytuł przelewu
Ropelewski, 3491
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!
Pobierz druk przelewu
Podaj swoje dane

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected].

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected].

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.