Witam. Mam na imię Grzegorz. Mam 49 lat. W 2017 roku zdiagnozowano u mnie podstępną, śmiertelną i niewyleczalną chorobę o nazwie Stwardnienie Zanikowe Boczne.

Jej istotą jest porażenie neuronów ruchowych, które prowadzi do osłabnięcia, niedowładu oraz zaniku mięśni całego ciała, a w konsekwencji do śmierci. Choroba szybko postępuje w wielkim i świadomym bólu. Nie mogę poruszać rękoma, nie jestem w stanie chodzić, samodzielnie jeść, oddycha za mnie respirator. Leżąc w łóżku patrzę przez okno wspominając i marząc o chwilach spędzonych z rodziną. Każdy dzień jest dniem walki. Chcę walczyć, bo mam dla kogo - dla kochającej żony i dzieci.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rojczyk, 7728 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3576

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!