Mam na imię Grzegorz, mam 40 lat. W lipcu 2009 roku uległem poważnemu wypadkowi w którym doznałem urazu kręgosłupa...

Mam na imię Grzegorz, mam 40 lat. W lipcu 2009 roku uległem poważnemu wypadkowi w którym doznałem urazu kręgosłupa w odcinku piersiowym z porażeniem rdzenia kręgowego. Zaraz po wypadku przeszedłem poważną operację ratującą moje życie, po czym rozpocząłem długą, ciężką i kosztowną rehabilitację, która już daje efekty. Jednak, abym mógł dojść do większej sprawności i samodzielnie egzystować - mieszkać na swoim  i pracować - potrzebna jest dłuższa rehabilitacja i leczenie. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów rehabilitacji, zakupu sprzętu ortopedycznego, pokrycia kosztów związanych z pobytem w ośrodkach rehabilitacyjnych, badań specjalistycznych i zakupu leków.  

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Radko, 5590, pomogą mi Państwo w powrocie do zdrowia. Za każdą przekazaną złotówkę na moje subkonto będę państwu bardzo wdzięczny. Dziękuję i pozdrawiam.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1911

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!