Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Grzegorz Piesik

Nazywam się Grzegorz Piesik. Cierpię na ataksję móżdżkowo-rdzeniową (SCA). Jest to nieuleczalna i postępująca choroba genetyczna...

Nazywam się Grzegorz Piesik. Cierpię na ataksję móżdżkowo-rdzeniową (SCA). Jest to nieuleczalna i postępująca choroba genetyczna. Objawia się ona przede wszystkim zaburzeniami równowagi i dysartrią (niewyraźną mową). Inne objawy to drżenie kończyn, zwiększona męczliwość, powolny zanik mięśni, trudności w połykaniu i krztuszenie się. Choroba bardzo wyniszcza organizm i prowadzi do śmierci. Moją nadzieją na normalne życie jest rehabilitacja metodą PNF, która niestety nie jest refundowana przez NFZ. Aby uzyskać efekty, muszę ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu przez całe życie. Ponadto pomocny jest Koenzym Q10, który trzeba sprowadzać z USA a koszt sprowadzenia jest duży. Nadzieją dla chorych na ataksję są przeszczepy komórek macierzystych.Dzięki wielkiej determinacji, udało mi się uzbierać pieniądze na przeszczep komórek macierzystych w Częstochowie, ale wciąż potrzebne są fundusze. Zabiegi te są niezwykle kosztowne, zaś aby powstrzymać postęp choroby konieczne jest dokończenie terapii. Z powodu ciężkiej sytuacji finansowej nie jest stać mnie na rehabilitację i leczenie. Moja sytuacja jest bardzo zła. Dlatego bardzo proszę o wsparcie i z góry dziękuję za okazane  serce.  

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piesik, 3069 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą i codziennymi zmaganiami.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 513
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>