Nazywam się Grzegorz Piesik. Cierpię na ataksję móżdżkowo-rdzeniową (SCA). Jest to nieuleczalna i postępująca choroba genetyczna...

Nazywam się Grzegorz Piesik. Cierpię na ataksję móżdżkowo-rdzeniową (SCA). Jest to nieuleczalna i postępująca choroba genetyczna. Objawia się ona przede wszystkim zaburzeniami równowagi i dysartrią (niewyraźną mową). Inne objawy to drżenie kończyn, zwiększona męczliwość, powolny zanik mięśni, trudności w połykaniu i krztuszenie się. Choroba bardzo wyniszcza organizm i prowadzi do śmierci. Moją nadzieją na normalne życie jest rehabilitacja metodą PNF, która niestety nie jest refundowana przez NFZ. Aby uzyskać efekty, muszę ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu przez całe życie. Ponadto pomocny jest Koenzym Q10, który trzeba sprowadzać z USA a koszt sprowadzenia jest duży. Nadzieją dla chorych na ataksję są przeszczepy komórek macierzystych.Dzięki wielkiej determinacji, udało mi się uzbierać pieniądze na przeszczep komórek macierzystych w Częstochowie, ale wciąż potrzebne są fundusze. Zabiegi te są niezwykle kosztowne, zaś aby powstrzymać postęp choroby konieczne jest dokończenie terapii. Z powodu ciężkiej sytuacji finansowej nie jest stać mnie na rehabilitację i leczenie. Moja sytuacja jest bardzo zła. Dlatego bardzo proszę o wsparcie i z góry dziękuję za okazane  serce.  

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piesik, 3069 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą i codziennymi zmaganiami.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 562

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!