Grzegorz, jego żona Joasia i 2 dzieci (Kinga 4 lata i Maciej 2 lata) jeszcze kilka miesięcy temu prowadzili normalne życie. Sytuacja zmieniła się diametralnie od momentu wykrycia u Grzegorza szybko postępującej choroby – SLA (stwardnienia zanikowego bocznego).

Grzegorz jest osobą rodzinną, spokojną, cierpliwą, zanadto wrażliwą, pomocną, służący radą. Stara się być osobą niekonfliktową. Jego hobby i pasja to wędkarstwo oraz taniec, z chęcią przygotowuje różne przysmaki dla dzieci i żony. Od czasu diagnozy sytuacja rodziny bardzo się pogorszyła. Niestety pogarsza się stan zdrowia Grzegorza – obecnie porusza się na wózku inwalidzkim, ma problemy z mową, nie funkcjonuje samodzielnie.

WSPOMÓŻ GRZEGORZA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GACKOWSKI, 12449 wspierasz Grzegorza w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1422

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!