Witam! Nazywam się Grzegorz Fronczyk. 1 listopada 2013 r., jadąc pociągiem do ciężko chorego ojca, doznałem udaru krwotocznego...

Witam! Nazywam się Grzegorz Fronczyk. 1 listopada 2013 r., jadąc pociągiem do ciężko chorego ojca, doznałem udaru krwotocznego. W wyniku wylewu obciążony jestem głębokim niedowładem spastycznym prawej strony ciała oraz afazją ruchową. Moje życie uległo ogromnej zmianie, gdyż choroba spowodowała całkowitą niezdolność do pracy i zależność od osób trzecich. Rehabilitacja zapewniana przez NFZ jest niewystarczająca, a jeszcze długa droga przede mną, by uzyskać taki stan zdrowia, który pozwoliłby mi stać się samodzielnym człowiekiem. Kilka miesięcy przed chorobą na świat przyszła moja córka i chciałbym dojść do sprawności, by móc zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo. Niestety koszt leczenia przekracza moje możliwości finansowe, dlatego zwracam się do wszystkich znajomych i nieznajomych o ciepłym sercu z prośbą o wsparcie.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Fronczyk, 3014 pomagacie mi Państwo w powrocie do wspaniałego życia, którym cieszyłem się przed chorobą.Z góry dziękuję za wsparcie!

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Z góry dziękuję za wsparcie!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 722

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!