Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Witam! Nazywam się Grzegorz Fronczyk. 1 listopada 2013 r., jadąc pociągiem do ciężko chorego ojca, doznałem udaru krwotocznego...

Witam! Nazywam się Grzegorz Fronczyk. 1 listopada 2013 r., jadąc pociągiem do ciężko chorego ojca, doznałem udaru krwotocznego. W wyniku wylewu obciążony jestem głębokim niedowładem spastycznym prawej strony ciała oraz afazją ruchową. Moje życie uległo ogromnej zmianie, gdyż choroba spowodowała całkowitą niezdolność do pracy i zależność od osób trzecich. Rehabilitacja zapewniana przez NFZ jest niewystarczająca, a jeszcze długa droga przede mną, by uzyskać taki stan zdrowia, który pozwoliłby mi stać się samodzielnym człowiekiem. Kilka miesięcy przed chorobą na świat przyszła moja córka i chciałbym dojść do sprawności, by móc zapewnić jej szczęśliwe dzieciństwo. Niestety koszt leczenia przekracza moje możliwości finansowe, dlatego zwracam się do wszystkich znajomych i nieznajomych o ciepłym sercu z prośbą o wsparcie.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Fronczyk, 3014 pomagacie mi Państwo w powrocie do wspaniałego życia, którym cieszyłem się przed chorobą.Z góry dziękuję za wsparcie!

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Z góry dziękuję za wsparcie!


Odsłony: 986

Ilość pobrań: 34

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!