Nazywam się Grzegorz Dombrowski, mam 43 lata. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. W wieku 30 lat wykryto u mnie nowotwór złośliwy kości...

Nazywam się Grzegorz Dombrowski, mam 43 lata. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. W wieku 30 lat wykryto u mnie nowotwór złośliwy kości. Przeszedłem 10 kursów chemioterapii oraz operację usunięcia guza wraz z kolanem i wstawienia endoprotezy kolanowej. Mimo, że walka z nowotworem zakończyła się pomyślnie, w skutek zakażenia gronkowcem złocistym amputowano mi nogę. Obecnie mija już 10 lat jak funkcjonuję w społeczeństwie z protezą nogi. Proteza, którą aktualnie posiadam jest już mocno wysłużona, dlatego proszę Państwa o pomoc. Koszt nowej protezy, dzięki której będę mógł normalnie funkcjonować to 30 tys. zł.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Dombrowski, 2658 pomożecie mi Państwo w walce o niezależność.Z góry dziękuję za pomoc.

POMÓŻ MI W WALCE O NIEZALEŻNOŚĆ

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 451

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!