Nazywam się Grzegorz Borecki i mieszkam w Warszawie. W 2015 roku w skutek cukrzycy amputowano mi prawą nogę. Poruszam się na wózku i walczę z całych sił, żeby uratować lewą nogę, która też jest zagrożona.

Wraz  z amputacją mój świat uległ rozsypce, wiem, że sam sobie nie poradzę finansowo: leki, rehabilitacja i potrzebna proteza są dla mnie nieosiągalne. Mam dwóch wspaniałych synów, którzy też są niepełnosprawni. Chcę żyć i walczyć o ich przyszłość, odciążyć zapracowaną przy ich opiece żonę, którą bardzo kocham i bardzo się o nią boję. Marzę, aby zagrać z moimi dwoma synami w piłkę, pójść na grzyby - co uwielbiam - prosta rzecz, a tak nieosiągalna.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Borecki, 6405 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję za wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 334

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!