Nazywam się Grażyna Pecuch. Choruję na chorobę Buergena, jestem po dwóch amputacjach nóg powyżej kolan. Od 14 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Zmagam się również z innymi chorobami, takimi jak cukrzyca i miażdżyca.

Moim marzeniem są protezy nóg tak, abym mogła poruszać się bez wózka. Wózek inwalidzki to nie koniec świata, ale samodzielne poruszanie się na nogach przełamuje wiele „barier” w otaczającym mnie świecie. Od 20 lat jestem zawodniczką Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych "START" sekcji strzelectwa sportowego. Mam na swoim koncie wiele medali i osiągnięć sportowych. Nigdy bym nie przypuszczała, że życie zmusi mnie prosić Państwa o pomoc.

PROSZĘ O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PECUCH, 9743 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o samodzielność.

Bardzo dziękuję za każde wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 715

Ilość pobrań: 17

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!