Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Grażyna Kryszkiewicz

Poznajcie moją żonę Grażynę lat 59, w pełni sprawną, aktywną zawodowo, komunikatywną, wrażliwą, wesołą, pełną empatii, otwartą na drugiego człowieka - zwyczajną choć dla mnie niezwykłą. Taką była do 30 czerwca 2015 roku, kiedy to uległa poważnemu wypadkowi w wyniku którego-na skutek wielonarządowych uszkodzeń oraz niefortunnych splotów...

 Poznajcie moją żonę Grażynę lat 59, w pełni sprawną, aktywną zawodowo, komunikatywną, wrażliwą, wesołą, pełną empatii, otwartą na drugiego człowieka - zwyczajną choć dla mnie niezwykłą. Taką była do 30 czerwca 2015 roku, kiedy to uległa poważnemu wypadkowi w wyniku którego-na skutek wielonarządowych uszkodzeń oraz niefortunnych splotów zdarzeń i tak zwanych licznych "komplikacji" w czasie 3,5 miesięcznego leczenia szpitalnego, codziennie balansując na granicy życia i śmierci-3 poważne operacje, ciężka długotrwała sepsa, zatrzymanie krążenia, którego następstwem było niedotlenienie mózgu, czego skutkiem jest stan obecny określany przez lekarza jako "przytomna ale bez kontaktu logicznego z niedowładem kończyn. Grażynka jest już w domu od 13 października 2015 roku. Wymaga pełnej całodobowej opieki, którą nad nią sprawuję - leży, karmiona przez przetokę PEG. Zmusiło mnie to do całkowitego przewartościowania mojego dotychczasowego życia i zmian priorytetów w tym również do rezygnacji z wieloletniej pracy zawodowej. Wiem, że w sytuacji odwrotnej zrobiłaby to samo dla mnie-zresztą przysięgałem Jej to 35 lat temu. Prosimy o wsparcie, szczególnie w wieloetapowej rehabilitacji neurologicznej. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc i chociaż wiemy, że przed nami jest jeszcze daleka droga, to wyruszyliśmy w nią jak zawsze razem i wierzymy w szczęśliwe dotarcie do celu, którym jest powrót Grażynki do choćby częściowej samodzielności. W chwili obecnej zbieramy na stymulator, mogą nas Państwo także wesprzeć w codziennym funkcjonowaniu. Będziemy walczyć o zdrowie dla kochanej żony i mamy i się nie poddamy bez względu na okoliczności.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę na konto Fundacji AVALON z dopiskiem Kryszkiewicz, 5477 pomagacie nam Państwo przybliżyć się do celu, którym jest powrót Grażynki do zdrowia za co DZIĘKUJEMY wszystkim z całego serca.

WSPOMÓŻ GRAŻYNĘ W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę na konto Fundacji AVALON z dopiskiem Kryszkiewicz, 5477 pomagacie nam Państwo przybliżyć się do celu, którym jest powrót Grażynki do zdrowia za co DZIĘKUJEMY wszystkim z całego serca.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 476
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>