Mam na imię Grażyna. Uwielbiam podróżować, tańczyć, śmiać się, a ponad wszystko cieszyć się widokiem roześmianych dzieci, w szczególności moich dzieci. Chciałabym taką pozostać. Śmiać się i nie myśleć o tym, co odebrało mi moje beztroskie, bo zdrowe Życie. Nie czuć strachu, lęku, mieć poczucie bezpieczeństwa.

To są marzenia! Pomóż mi proszę je zrealizować. Droga do odzyskania Zdrowia to kosztowne lekarstwa, suplementy, rehabilitacja, dieta, warsztaty psychologiczne, terapie. Zapytasz: - na co chorujesz, co Ci jest? Oczywiście odpowiem...To bardzo trudna i ciężka droga, która zaprowadziła mnie do tego Miejsca, w którym Ty czytasz ulotkę z moją prośbą o pomoc. Zielona karta DILO. Nie chcesz tego mieć.

Pomożesz mi? Być może kiedyś Ja pomogę Tobie...

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem IWIŃSKA-WALCZAK, 14298 wspierasz mnie w moich codziennych zmaganiach.

Dziękuję. Pozostaję wdzięczna.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 55

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!