Gracjana urodziła się 30 maja 1999r. Po urodzeniu stwierdzono u niej wrodzony niedorozwój kończyny dolnej prawej, czyli ubytek kości piszczelowej. Do tej pory przeszła już ponad 25 operacji prawej nogi...

Gracjana urodziła się 30 maja 1999r. Po urodzeniu stwierdzono u niej wrodzony niedorozwój kończyny dolnej prawej, czyli ubytek kości piszczelowej. Do tej pory przeszła już ponad 25 operacji prawej nogi. Córka z powodu braku kości piszczelowej ma problem z poruszaniem się co uniemożliwia jej codzienne funkcjonowanie, ponieważ jej kończyna jest krótsza a także stopa mniejsza i zniekształcona. Potrzebna jest ciągła i stała rehabilitacja. Gracjana jest pod stałą kontrolą z Poznańskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii w Poznaniu.  

POMÓŻ GRACJANIE MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gut, 7045 wspieracie Państwo rehabilitację oraz życie codzienne Gracjany.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 505

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!