Witam, nazywam się Gracjan Janas, mam 26 lat. 10 lipca 2016 roku, na skutek nieszczęśliwego wypadku, doznałem poważnego urazu kręgosłupa, wraz z przerwaniem rdzenia kręgowego, czego skutkiem jest paraliż od pasa w dół z bezwładem kończyn dolnych...

Witam, nazywam się Gracjan Janas, mam 26 lat. 10 lipca 2016 roku, na skutek nieszczęśliwego wypadku, doznałem poważnego urazu kręgosłupa, wraz z przerwaniem rdzenia kręgowego, czego skutkiem jest paraliż od pasa w dół z bezwładem kończyn dolnych.Poruszam się na wózku inwalidzkim. Każdego dnia walczę o lepsze jutro i chodź bywają gorsze dni, mimo wszystko, nie tracę nadziei i wierzę, że jeszcze kiedyś uda mi się wstać na nogi.   Za okazaną pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. 

„PÓKI WALCZYSZ, JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!”

Twój jeden procent podatku lub darowizna przekazana Fundacji Avalon z dopiskiem Janas, 7883 pomoże mi w dalszej rehabilitacji i lepszym funkcjonowaniu w życiu codziennym.

Za okazaną pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 393

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!