Mam na imię Gracjan, jestem młodym chłopakiem. We wrześniu 2016r wskutek poważnego wypadku doznałem obszernego urazu czaszkowo-mózgowego, licznych pęknięć kości czaszki, krwiaka i niedokrwienia mózgu...

Potrzebuję Twojej pomocy.Mam na imię Gracjan, jestem młodym chłopakiem. We wrześniu 2016r wskutek poważnego wypadku doznałem obszernego urazu czaszkowo-mózgowego, licznych pęknięć kości czaszki, krwiaka i niedokrwienia mózgu. Uszkodzenie mojego centralnego układu nerwowego skutkuje połowiczym porażeniem moich mięśni po całej lewej stronie ciała, od stopy aż po głowę. Objawia się to samoistnym napięciem mięśniowym i skurczom kończyn zupełnie poza moją kontrolą. Wykonywanie samodzielnych czynności staje się przez to niemożliwe. Pół roku od wypadku, po pobytach w szpitalach, wielu godzinach ćwiczeń widać już poprawę mojego zdrowia lecz nadal potrzebuję kontynuacji codziennej rehabilitacji, która jest jedyną metodą by powrócić do zdrowia. Widoczny postęp w rehabilitacji wiąże się z determinacją, wysiłkiem i ogromnymi kosztami. Mam mnóstwo celów które na ten czas zeszły na drugi plan lecz teraz moim najważniejszym jako że nie mogę podjąć pracy, jest zebranie środków na dalsze leczenie. Do realizacji tego ważnego dla mojego młodego życia celu potrzebuję wielu środków pieniężnych na rehabilitacje oraz zakup przyrządów i akcesoriów rehabilitacyjnych, abym mógł  ćwiczyć w domu a z czasem mam nadzieję – dzięki Państwa pomocy - powrócić do ulubionego zawodu  związanego z rozwojem osobistym i pomaganiem innym. Wiedza tam zdobyta w obecnej sytuacji bardzo mi się przydała, ładuje mnie dobrą konstruktywną energią i stąd moje pozytywne nastawienie, gdyż wiem że przy systematycznych ćwiczeniach, porażenie będzie ustępować. „Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” - św. Jan Paweł II.Wierzę, że  dzięki TWOJEJ POMOCY  odzyskam sprawność i zdrowie. 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grzymski, 7610 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz wspieracie moją codzienną egzystencję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 634

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!