Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Gniewomir Pasiak

Gniewko urodził się 04.09.2015 r., jest kochanym, grzecznym i radosnym maluszkiem, który rozwija się z lekkim opóźnieniem, lecz z uporem chce dogonić zdrowych kolegów. Już w czasie ciąży usłyszeliśmy: Państwa dziecko będzie żyło z połową serca - z krytyczna wadą siniczną  serduszka AVSD,TGA, IZOMERYZM...

Gniewko urodził się 04.09.2015 r., jest kochanym, grzecznym i radosnym maluszkiem, który rozwija się z lekkim opóźnieniem, lecz z uporem chce dogonić zdrowych kolegów. Już w czasie ciąży usłyszeliśmy: Państwa dziecko będzie żyło z połową serca - z krytyczna wadą siniczną  serduszka AVSD,TGA, IZOMERYZM. Gdy Gniewko miał 3 miesiące okazało się, że ma również niedorozwój (zanik) nerwów wzrokowych. Lekarze nie dawali nam szans na to, że nasze dziecko będzie widziało. Nie poddaliśmy się, znaleźliśmy klinikę, gdzie od lat leczy się nerw wzrokowy komórkami macierzystymi. Kuracja jest bardzo kosztowna (19,5 tys. dolarów + koszty transportu), ale jest to dla nas jedyna szansa by nasz synek mógł nam kiedyś powiedzieć: "Dziękuję Mamo i Tato". Termin kuracji komórkami macierzystymi został wyznaczony na 14 stycznia 2017 roku. Być może będzie potrzeba powtórzenia kuracji dla osiągnięcia zadowalających efektów, pozwalających na normalne życie. Gniewko jest już po 2 operacjach serca (Banding i Glen, przed nim ostatnia, najtrudniejsza Fontana, gdy skończy 2 latka). Operacje były robione w Niemczech przez prof. Malca i nie wyobrażamy sobie by 3 była wykonana przez kogoś innego. To są ogromne koszty, lecz najlepsze ręce którym mogliśmy powierzyć naszego Syna. Gniewko jest rehabilitowany codziennie w domu i 3 x w tygodniu w ośrodkach. Rehabilitacje są kosztowne i niezbędne by Gniewko mógł żyć normalnie i po tak ciężkich operacjach wracać do sił i prawidłowo się rozwijać. Jego oczy potrzebują ciągłej stymulacji i pobudzania. Robimy wszystko, nie poddamy się i mamy nadzieję, że z Wami pokonamy przeciwności losu. Pragniemy by  Gniewko ujrzał prawdziwy świat a nie tylko ten na wyciągnięcie dłoni i cieszył się pięknem sięgającym aż po horyzont. Dziękujemy!  

POMÓŻ GNIEWKOWI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pasiak, 5390 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 670
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a