Mam na imię Gennadij, mam 30 lat i chcę bardzo znowu chodzić! W kwietniu 2018 r. uległem poważnemu wypadkowi samochodowemu. Do tego czasu moje życie płynęło spokojnie i szczęśliwie.Cieszyłem się z każdego dnia i realizowałem swoje pasje.

Niestety w jednej chwili wszystko runęło. W wyniku wypadku złamany został kręgosłup. Zaraz po wypadku przeszedłem poważną operację, ratującą moje życie. Obecnie mam niedowład obu nóg i poruszam się na wózku inwalidzkim. W chwili obecnej potrzebuję ciągłej rehabilitacji. Wierzę, że długa i ciężka praca jaką jest rehabilitacja pozwoli mi stanąć znowu na własne nogi. Dlatego też proszę Państwa o wparcie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŻYWICKI, 10543 ułatwicie mi Państwo powrót do normalnego życia i codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 5878

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!