Mam na imię Galinka, jestem Polką z Kazachstanu, przyjechalam do ojczyzny odnaleźć swoich przodków. Niestety w trakcie pobytu w kraju bardzo ciężko zachorowałam. Zdiagnozowano u mnie zapalenie rdzenia kregowego tj. Zespół Devica, rzadką chorobę układu nerwowego.

Poruszam się na wózku inwalidzkim. Obecnie jestem już rehabilitowana w domu, ale potrzebne są dalsze badania i kosztowne leki, które mam nadzieję pomogą zmniejszyć bolesne skurcze w nogach, które są dla mnie najbardziej uciążliwe. Zebrane pieniądze pomogą także opłacić pierwszy pobyt w szpitalu, którego nie pokryło moje ubezpieczenie. Będę wdzięczna za najmniejsze wsparcie za każdą złotówkę. Będę gorąco sie modlić za każdego kto mi pomoże.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZAVTUR, 13894 wspierasz mnie w moich codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 65

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!