Gaja jest jeszcze zbyt mała, aby do Państwa napisać i poprosić o pomoc. Dlatego my – jej rodzice - robimy to w jej imieniu. Gaja nie może usłyszeć Państwa głosu, bicia serc, naszego śmiechu, pięknej muzyki, ani ptasiego śpiewu – nic...

Gaja jest jeszcze zbyt mała, aby do Państwa napisać i poprosić o pomoc. Dlatego my – jej rodzice - robimy to w jej imieniu. Gaja nie może usłyszeć Państwa głosu, bicia serc, naszego śmiechu, pięknej muzyki, ani ptasiego śpiewu – nic. Żyje w świecie całkowitej ciszy… Ale na pewno kiedyś napisze, powie, usłyszy… USŁYSZY! A kiedy już będzie słyszała to nauczy się mówić, potem pisać. Rozpocznie zabawy w przedszkolu, naukę w szkole. I wtedy będzie mogła osobiście podziękować wszystkim, którzy jej pomogli.Gaja, mimo, że nie słyszy żadnych dźwięków, wymaga stosowania aparatów słuchowych. Jednocześnie cały czas czeka na możliwość wszczepienia implantów ślimakowych, które pomogą jej w usłyszeniu świata. Wymaga także bardzo intensywnej rehabilitacji, której celem jest prawidłowy rozwój psychofizyczny. Wszystko po to, aby kiedy już otrzyma implanty, mogła zrozumieć świat dźwięków, uczyć się słyszeć i mówić tak, jak inne małe dzieci.  Prosimy w imieniu Gai o finansowe wsparcie naszych wysiłków – zajęć rehabilitacyjnych oraz zakupu sprzętu  i urządzeń niezbędnych dla jej normalnego rozwoju.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Nosowicz, 6424 wspieracie Państwo rehabilitację Gai i jej szybki powrót do świata dźwięków.Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc! 

POMÓŻ GAI USŁYSZEĆ ŚWIAT!

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc! 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1586

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!