Mam na imię Gaja, mam trzech starszych braci. Ur. się w marcu 2019r. zupełnie zdrowa, w 28 dniu życia trafiłam do szpitala z powodu braku łaknienia i wahania masy ciała. Po kilkumiesięcznych badaniach genetycznych i metabolicznych otrzymaliśmy diagnozę: BOHRING OPITZ-SYNDROME (dysmorfia, małogłowie, obniżone napięcie mięśniowe, opóźniony rozwój psychoruchowy, dysgenezja ciała modzelowatego).

Diagnoza zabrzmiała jak wyrok, ale rodzice nie poddają się, od początku walczą dla mnie o lepsze życie. Moja codzienność teraz to rehabilitacja, która skutecznie pomaga i powoli mój rozwój rusza do przodu. Ale mimo to potrzebuję cały czas codziennej intensywnej rehabilitacji, terapii: neurologopedycznej, logopedycznej, sensorycznej, pedagog i psycholog oraz kontroli wielospecjalistycznych. Jeżeli masz taką możliwość i zdecydujesz się mnie wesprzeć 1% podatku, będę wdzięczna.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem DZIECHCIARZ, 13188 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 108

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!