Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Gabriela Wielogórska

Witam, mam na imię Gabriela. Urodziłam się 18 grudnia 1991 r. Skończyłam studia magisterskie na kierunku ekonomia oraz studia licencjackie na kierunku socjologia...

Witam, mam na imię Gabriela. Urodziłam się 18 grudnia 1991 r. Skończyłam studia magisterskie na kierunku ekonomia oraz studia licencjackie na kierunku socjologia. 15 lipca 2016 roku uzyskałam tytuł zawodowego magistra z wynikiem bardzo dobrym.Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo poruszającą się na wózku inwalidzkim od urodzenia w wyniku wrodzonej wady kręgosłupa jaką jest przepuklina oponowo rdzeniowa, inaczej rozczep kręgosłupa.  W moim przypadku rozczep kręgosłupa uniemożliwia poruszanie kończynami dolnymi, a to z kolei przyczynia się do zaniku mięśni w nogach, powiększania się przykurczy, słabego krążenia oraz odczuwanego bólu nóg. W wyniku niepełnosprawności ruchowej, w tym niedorozwoju kończyn dolnych i ich niedokrwienia przyjmuję nieustannie leki, a także ze względu na długie kolejki osób oczekujących na rehabilitację oraz wizyty lekarskie z NFZ muszę korzystać z prywatnej rehabilitacji oraz z prywatnych wizyt lekarskich m.in. u ortopedy, chirurga naczyniowego, urologa, nefrologa. Wszystko to wiąże się z licznymi wydatkami, którym nie zawsze jestem w stanie podołać, a to niekorzystnie wpływa na moje zdrowie. Z powodu trudnej sytuacji życiowej zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc poprzez przekazanie na moje subkonto 1% podatku lub darowizny, gdyż w wyniku wrodzonej choroby wymagam stałego leczenia, m.in. wizyty lekarskie, badania, kupno drogich leków, a przede wszystkim nieustannej rehabilitacji, która jest jednocześnie bardzo kosztowna i w moim przypadku bardzo potrzebna. Zebrane pieniądze na subkoncie chciałam bym przeznaczyć także na zakup sprzętu do ćwiczeń, jak i również na realizowanie swoich pasji oraz spełnianie własnych marzeń.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wielogórska, 6544 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność. Z góry bardzo dziękuję Państwu za okazaną pomoc.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 348
Ulotkę wygenerowano: 24
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>