Gabrysia jest dzieckiem niesłyszącym. Po prawie dwóch latach została zaimplantowana i trzeba było pokazać jej każdy dźwięk. Nauczyć kiedy słyszy a kiedy jest cisza. Jak wydawać dźwięki, jak brzmi jej otoczenie- mama, tata, pies, auto, odkurzacz, jak brzmi ona sama, że ma głos i może za jego pomocą się porozumiewać ze światem.

Gabrysia od samego początku była poddana intensywnej rehabilitacji słuchu i mowy. Dzieci zaimplantowanie nie uczą się słyszeć ani mówić spontanicznie, tak jak dzieci ze zdrowym słuchem fizjologicznym. Fundusze zebrane z przekazanego 1% pomagają nam utrzymać procesory, oraz wspomagają dalszą rehabilitację, dzięki której Gabrysia coraz więcej słyszy.

PROSIMY O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Lintas, 8222 wspieracie codzienne funkcjonowanie Gabrysi. Serdecznie Państwu dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2859

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!