Nazywam się Gabriela Kurek. W 2019r. w wieku 29 lat zdiagnozowano u mnie Zespół Ehlersa - Danlosa. Jest to choroba genetyczna, która prowadzi do wyniszczenia wielonarządowego.

W moim organizmie dokonała dużego spustoszenia, powodując m.in przeprosty dyslokacje w stawach, przewlekłe dolegliwości bólowe, zespół policystycznych jajników, cukrzycę, zaburzenia rytmu serca, zaburzenia funkcji układu pokarmowego, problemy okulistyczne. Moja codzienność to stała rehabilitacja, wizyty u wielu lekarzy, liczne badania diagnostyczne oraz leczenie farmakologiczne. Wszystkie te działania są bardzo kosztowne, dlatego zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KUREK,11991 wspierając mnie w codziennym funkcjonowaniu, leczeniu i rehabilitacji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 244

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!