Nazywam się Gabriela i mam 6 lat. Przyjaciele z przedszkola mówią do mnie ,,Bibi'', a dlaczego tak zwracają się do mnie?

Bo kiedyś na wszystko tak mówiłam. Od tamtego czasu zrobiłam duże postępy. Mówię coraz więcej, to wszystko dzięki długim godzinom intensywnych terapii. Nadal potrzebuje wielu zajęć z psychologiem, pedagogiem specjalnym, neurologopedą, TUS i wielu innych terapii które mi pomagają. To wszystko po to aby dogonić swoich rówieśników i zrozumieć otaczający świat. Niestety los sprawił, że cierpię na Autyzm dziecięcy, nietolerancje wielopokarmowe i problemy ze sercem. Terapie są bardzo drogie, a potrzebuję wielu intensywnych godzin terapii.

Proszę was o wsparcie mojego leczenia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KRAKOWIAK, 9401 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie oraz dalsze leczenie i rehabilitacje.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 515

Ilość pobrań: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!