Szanowni Państwo, Zwracamy się do Państwa, a poprzez Was do rodziny, przyjaciół, znajomych, ludzi dobrej woli o przekazanie 1% podatku na rzecz Gabrysia...

Szanowni Państwo,Zwracamy się do Państwa, a poprzez Was do rodziny, przyjaciół, znajomych, ludzi dobrej woli o przekazanie 1% podatku na rzecz Gabrysia. Gabryś ukończył 8 lat, ma zdiagnozowany Zespół Aspergera. Jest bardzo wrażliwym i ciepłym dzieckiem, wymagającym wiele uwagi, cierpliwości i miłości. Jego otwartość na otaczający świat sprawia, że życie naszej rodziny jest bardzo ciekawe, a pytania dziecka często nas zaskakują. Mimo, że nasz dzień zaczyna się rankiem, a kończy późnym wieczorem, cieszymy się, że widzimy efekty terapii i zajęć rehabilitacyjnych na które nasze dziecko może uczęszczać dzięki Państwa chęci niesienia pomocy i gorącym sercom. Ośmielamy się prosić, aby wypełniając roczne zeznanie podatkowe przekazali Państwo 1% swojego podatku na rzecz Gabrysia, który ma założone subkonto w Fundacji Avalon. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie. Wdzięczni jesteśmy za pomoc w rozpowszechnianiu naszego apelu wśród rodziny, znajomych, sąsiadów.  

WSPOMÓŻ GABRYSIA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pulczyński, 5773 pomagacie Państwo naszemu dziecku w codziennej walce o samodzielność.

Serdecznie dziękujemy - Rodzice


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 356

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!