Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Gabriel Młocek

Cześć! Mam na imię Gabryś! Dla przyjaciół „Buuuła”. :) Urodziłem się w pięknym Bielsku Białej. Wkrótce po porodzie zdiagnozowano u mnie Trisomię 21, zwaną inaczej Zespół Downa...

Cześć! Mam na imię Gabryś! Dla przyjaciół „Buuuła”. :) Urodziłem się w pięknym Bielsku Białej. Wkrótce po porodzie zdiagnozowano u mnie Trisomię 21, zwaną inaczej Zespołem Downa. Posiadam dodatkowy 21 chromosom, który mama nazywa chromosomem miłości. Zespół Downa wiąże się z opóźnieniem psycho-ruchowym, jednak z całych sił staram się pokonać wszelkie trudności. Nie poddaję się aby nadrobić, to czego nie dostałem od losu: każdego dnia dzielnie ćwiczę. Wierzę, że dzięki temu będę miał szansę na samodzielność. Kiedy tylko mogę spotykam się z rehabilitantem, neurologopedą, pedagogiem i psychologiem. Ćwiczę też codziennie z mamusią w domu. Jako dziecko niepełnosprawne jestem pod opieką wielu lekarzy specjalistów, m.in. endokrynologa (mam niedoczynność tarczycy), lekarza rehabilitacji (mam hipotonię mięśniową), neurologa, kardiologa, okulisty, genetyka, gastrologa, alergologa, laryngologa i audiologa. Każda z tych wizyt wiąże się z bardzo długim oczekiwaniem i najczęściej z dużym wydatkiem.Dzięki Waszemu 1% będę mógł:-pokryć koszty leków i suplementów, które muszę przyjmować,-korzystać ze wsparcia najlepszych specjalistów bez konieczności oczekiwania w długich kolejkach, -uczestniczyć w turnusach logopedyczno-rehabilitacyjnych,-zakupić pomoce dydaktyczne do logopedii i sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń w domu,-korzystać z indywidualnych zajęć logopedycznych i pedagogicznych.Z całego serca zachęcam Was do wspierania mojego rozwoju. Chciałbym być samodzielny i rozwijać się razem z moimi rówieśnikami. Z Waszą pomocą będę mógł to osiągnąć.

TWÓJ 1% JEST DLA MNIE SZANSĄ NA LEPSZE ŻYCIE, POMÓŻ MI SIĘ ROZWIJAĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Młocek, 7052 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz wspieracie moje życie codzienne.

Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc- Gabryś z Rodzicami

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 819
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>