Franciszek urodził się z wodogłowiem oraz rozszczepem kręgosłupa, ma również Zespół Dandy-Walkera oraz padaczkę. Na co dzień jest pogodnym chłopcem, coraz lepiej nawiązuje kontakt wzrokowy oraz interesuje się otoczeniem.

W związku ze zdiagnozowanym u niego niedosłuchem wymaga specjalistycznej terapii słuchu i mowy. Jest dzieckiem leżącym, nie siedzi samodzielnie, nie chodzi. Jest intensywnie rehabilitowany: uczęszcza na terapię z tyflopedagogiem, neurologopedą, surdologopedą, psychologiem, fizjoterapeutą oraz na zajęcia integracji sensorycznej. W związku z dysfunkcjami ruchowymi Franek potrzebuje różnego rodzaju sprzętów umożliwiających mu łatwiejsze funkcjonowanie.

POMÓŻ FRANKOWI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem TOMASZEK,8324 wspierasz Franka w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękujemy. Rodzice Frania


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 343

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!