Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Cześć, jestem Franek. Urodziłem się w styczniu 2020r. z przepukliną oponowo-rdzeniową z współistniejącym wodogłowiem oraz stopami końsko-szpotawymi. Do tej pory przeszedłem operację zamknięcia przepukliny, operację wstawienia zastawki komorowo-otrzewnowej oraz tenotomię. W wyniku rozszczepu kręgosłupa, stwierdzono u mnie również jelito i pęcherz neurogenny, przez co muszę być cewnikowany co 3 godziny.

Mimo tych wszystkich zawirowań jestem bardzo wesołym chłopcem i coraz lepiej sobie ze wszystkim radzę - wspinam się i poruszam przy meblach na własnych nóżkach, które są coraz silniejsze. To wszystko dzięki rehabilitacji i ćwiczeniom, które dzielnie wykonuję. Regularnie jeżdżę do różnych specjalistów w całej Polsce, a nawet za granicą. Na co dzień potrzebuję sprzętu medycznego oraz ortez.

TWOJE WSPARCIE MA ZNACZENIE!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOTOWSKI, 13221 pomagacie Franiowi w codziennych zmaganiach oraz walce o jego zdrowie i sprawność. Serdecznie dziękujemy! Wszystkiego dobrego, Rodzice Frania.


Odsłony: 126

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!