Cześć, jestem Niutek. Urodziłem się w lipcu 2018 r. Podobno mam Mózgowe Porażenie Dziecięce, ale nie za bardzo wiem o co w tym chodzi. Ostatnio nauczyłem się samodzielnie stać, robię nawet kilka kroków. Od niedawna umiem gryźć stałe pokarmy. Niestety nie mówię, chociaż mam wiele do powiedzenia.

Jestem szczęśliwym chłopcem, który lubi poznawać ludzi, zwierzęta i przyrodę. Marzymy z Rodzicami o mojej samodzielności – żebym się kiedyś umiał sam ubrać, nakarmić, czy wejść po schodach. Żeby stało się to możliwe potrzebuję wsparcia wielu rehabilitantów, masażystów, logopedów, specjalistycznych sprzętów, a na to potrzeba pieniędzy.

Proszę, kibicujcie mi i bądźcie dumni z moich postępów!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem FUROWICZ, 10480 stajecie się częścią moich sukcesów i pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2935

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!