Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Franciszek Buczek

Franciszek Buczek , lat 28. Od urodzenia „choruje” na Mózgowe Porażenie Dziecięce  sprzężone z upośledzeniem umysłowym w stopniu głębokim oraz  zupełny brak językowego porozumiewania się. Do codziennej egzystencji konieczna jest całodobowa pomoc rodziny. Dzięki rodzicom – ich ciężkiej pracy, oporze, walce i rehabilitacji  potrafi dzisiaj  na  bardzo krótkie dystanse poruszać się samodzielnie, na własnych nogach...

Franciszek Buczek , lat 28. Od urodzenia „choruje” na Mózgowe Porażenie Dziecięce  sprzężone z upośledzeniem umysłowym w stopniu głębokim oraz  zupełny brak językowego porozumiewania się. Do codziennej egzystencji konieczna jest całodobowa pomoc rodziny. Dzięki rodzicom – ich ciężkiej pracy, oporze, walce i rehabilitacji  potrafi dzisiaj  na  bardzo krótkie dystanse poruszać się samodzielnie, na własnych nogach. Jednak na co dzień niezbędne jest korzystanie z wózka inwalidzkiego. Ze względu na częstą eksploatację  po mało korzystnej kamienistej infrastrukturze dróg wiejskich obecnego, potrzebny jest nowy, aktywny wózek.  Zakup ten będzie znacznym wsparciem dla   starszych już rodziców a tym samym dla Franciszka w  przemieszczaniu się. Zgromadzone na koncie środki pomogą także w zakupie leków oraz koniecznych na co dzień pieluchomajtek.  Marzeniem rodziców jest dalsza rehabilitacja  Franciszka, by mógł chociaż w podstawowych czynnościach uniezależnić się od pomocy osób trzecich. Jak śpiewał Stanisław Sojka : „Na miły Bóg,.. Życie nie tylko po to jest, by brać. Życie nie po to, by bezczynnie trwać. I aby żyć siebie samego trzeba dać. „  Potrzeb Franciszka  jest wiele, dlatego też każda złotówka na pewno będzie adekwatnie i korzystnie wykorzystana oraz okaże się ułatwieniem w codziennych zmaganiach.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Buczek, 5295 pomagacie Państwo w codziennych zmaganiach Franciszka i jego rodziny.  Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa życzliwość i wsparcie.

PROSZĘ O POMOC

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Buczek, 5295 pomagacie Państwo w codziennych zmaganiach Franciszka i jego rodziny.  Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa życzliwość i wsparcie.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 222
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a