Nazywam się Filip Wójtowicz. Urodziłem się w lutym 2016r. z nieuleczalną chorobą, jaką jest Choroba Recklinghausena, inaczej Nerwiakowłókniakowatość (NF1). Jest to bardzo trudna i bardzo nieprzewidywalna choroba.

W związku z tą chorobą mając 10 miesięcy zdiagnozowano u mnie Młodzieńczą Białaczkę Mielomonocytową (JMML). Jedynym ratunkiem na uratowanie mojego życia był szybki przeszczep szpiku kostnego. Niestety przeszczep to jedynie połowa drogi do zdrowia. Chorując na te dwie choroby muszę być pod ścisłą kontrolą wielu specjalistów. Wiąże się to z częstymi wyjazdami do szpitali i różnych poradni specjalistycznych.

Jeżeli zastanawiasz się komu podarować swój 1%, to proszę pomyśl o mnie.

Przekazując 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem WÓJTOWICZ, 11043 uczynicie Filipka szczęśliwszym, pomożecie w walce z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy! Rodzice Filipka


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 359

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!