Filipek urodził się 23.07.2012 r. jego rozwój nie przebiegał prawidłowo. W 2012r. wykryto wirus Cytomegalii, który sprawił iż wzrok Filipa się pogorszył. Syn do tej pory nie mówi, porozumiewania się z nami niewerbalnie. Stwierdzono również zaburzenia integracji sensorycznej, deficyt koncentracji uwagi.

Filip jest pod stałą opieką wielu specjalistów: genetyka, neurologa, psychiatry, psychologa, logopedy, rehabilitanta, okulisty, gastrologa, audiologa. Syn potrzebuje specjalistycznych zajęć terapeutycznych, które wiążą się z dużymi kosztami. Dzięki dotychczasowej ciężkiej pracy widać efekty oraz postępy.

Przekaż1% podatku na leczenie i rehabilitację Filipa

Przekazując 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Ufnal, 2833 pomagacie Państwo Filipkowi w codziennym funkcjonowaniu. Z góry dziękujemy za pomoc. Rodzice


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 567

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!