Cześć, jestem Filipek! Jestem bardzo pogodnym i pełnym energii chłopcem. Niestety przydarzyło mi się nieszczęście i towarzyszący mu ogromny ból. W wieku 8 miesięcy poparzyłem sobie nóżki wrzątkiem...

Cześć, jestem Filipek! Jestem bardzo pogodnym i pełnym energii chłopcem. Niestety przydarzyło mi się nieszczęście i towarzyszący mu ogromny ból.W wieku 8 miesięcy poparzyłem sobie nóżki wrzątkiem.Oparzenie było bardzo głębokie, 3 stopnia.Jestem po przeszczepie skóry.Po długim pobycie w szpitalu wróciłem do domu, ale to nie koniec mojego leczenia.Teraz czekają mnie wizyty u specjalistów, dalsze leczenie i rehabilitacja.To wszystko to bardzo duże koszty.Kochani, może zechcielibyście mi pomóc ? Każdy grosik jest cenny. Możecie przekazać swój 1% podatku lub wpłacić darowiznę na moje subkonto :) Za każdą okazaną dobroć z całego serduszka dziękuję. Całuję, Filipek

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Tarkowski, 5808 pomagacie mi Państwo w powrocie do sprawności.

 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 897

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!