Mam na imię Filip urodziłem się 20.11.2018r. Jestem wcześniakiem z 29 tygodnia. Po porodzie doszło u mnie do wodogłowia i wylewów dokomorowych III i IV stopnia, które spowodowały padaczkę i wzmożone napięcie mięśniowe.

Odkąd się urodziłem muszę walczyć. Na skutek rozległej infekcji OUN doszło do zapalenia mózgu i opon mózgowo rdzeniowych. Powstały zmiany malacyjne i niedokrwienne tkanek nerwowych wraz z martwicą rozpływną. Nie jestem w stanie sam oddychać. Robi to mój przyjaciel - respirator. Mam porażenie czterokończynowe i korowy zanik wzroku. Wymagam intensywnej rehabilitacji oraz pomocy wielu specjalistów. Proszę Państwa o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZPAKOWSKI,12408 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 310

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!