Filip, chłopiec, interesujący się samochodami, mechaniką i kosmosem. Posiada jednak problemy z emocjami i kontaktami społecznymi, ma także zaburzenia integracji sensorycznej. W 2019 roku została postawiona diagnoza: AUTYZM WCZESNODZIECIĘCY.

Mamy ogromną szansę by wspólna pracą Filip mógł rozwijać się w 100% jak jego rówieśnicy. Potrzebna jest do tego rehabilitacja, zajęcia logopedyczne, rewitalizacji społecznej, hipoterapii,a także turnusy rehabilitacyjne. Jeśli nie masz jeszcze fundacji której przekazał byś swój 1%, proszę o przekazanie go Filipowi. Dzięki temu będziemy mogli zrobić wszystko co w naszej mocy by wesprzeć naszego syna w rozwoju.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SUPROŃ,12777 wspieracie codzienne funkcjonowanie Filipa.

Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 99

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!